Gizlilik Politikası

ELEKTRO-KALORİ, müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder. 
 
Genel gizlilik politikası şudur: 
 
Hiçbir ziyaretçi veya müşteriden siteye girdiği anda otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. 
 
Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında yalnızca belirli kişisel olmayan bilgiler vardır. Bunların arasında ziyaretçinin kullandığı tarayıcı program ve işletim sistemi gibi bilgiler bulunur. 
 
Bu verileri www.elektro-kalori.com.tr, site yapısını iyileştirmek ve alışveriş işlemleri ile ilişkilendirmek için kullanır. 
 
E-posta adresi, posta adresi, telefon gibi bilgiler yalnızca ELEKTRO-KALORİ'nin standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır, ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir. 
 
ELEKTRO-KALORİ hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde ELEKTRO-KALORİ, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir. 
 
www.elektro-kalori.com.tr'in sayfalarından birinde veya daha fazlasında, ELEKTRO-KALORİ harici internet sitelerine köprüler olabilir. ELEKTRO-KALORİ, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.